

Ieškantys atras tinkamiausių būdų, kaip stiprinti savo emocinę sveikatą.
Neuroedukacija – viena iš neuromokslų sričių, ieškanti atsakymų, kaip ir kokiais metodais galima padėti žmogui keisti požiūrį, mąstymą, elgseną. Neuroedukacijos tikslas — padėti žmogui pamatyti realybę tokią, kokia ji yra, o tai reiškia: gydyti emocinę atmintį, išmokti pažinti ir valdyti savo emocijas, lavinti kūno pojūčius.
Dalyvaujant užsiėmimuose, gerėja psichinė žmogaus savijauta, ugdoma socialiai atsakinga asmenybė, stiprinamas emocinis intelektas.
Neuroedukacijos metodų taikymas labai veiksmingas ir patrauklus asmenybės ugdymui, žadinantis dalyvių smalsumą, o taip pat leidžiantis jiems atsiverti ir motyvuojantis keistis į gera: tobulėti, bręsti, pažinti vertybes, įgyti empatijos (atjautos), tapti altruistiškiems, savarankiškiems, suprasti, ko nori, ir išmokti svajoti bei įgyvendinti savo svajones.
Sėkmė mokykloje ir gyvenime lydi tuos, kurie:
- realistiškai vertina save ir savo galimybes (savimonė)
- tinkamai reguliuoja savo jausmus ir kontroliuoja savo elgesį (savitvarda)
- tiksliai interpretuoja socialinės aplinkos ženklus (socialinis sąmoningumas)
- veiksmingai sprendžia tarpasmeninius konfliktus (bendravimo gebėjimai)
- priima gerus sprendimus susidūrę su kasdieniais sunkumais (atsakingas sprendimų priėmimas)
Neuoredukacijos užsiėmimai vykdomi pagal Asmenybės ugdymo instituto „Rafaelis“ sukurtą ir moksliniais tyrimais grįstą socialiai atsakingos asmenybės ugdymo programą (SAAUP) „Aš esu kūrėjas“, panaudojant DAILĖS TERAPIJOS METODUS. Šie metodai yra sukurti specialiai savęs pažinimo teminiams užsiėmimams, o dailės terapijos laisvojo piešimo metodas, skirtas dalyviams įtraukti į savęs pažinimo procesą. Tai skirta ugdyti dalyvių socialinėms emocinėms kompetencijoms, kurios padėtų brandinti jų emocinį ir dvasinį intelektą. Mažose grupelėse yra kuriama saugi aplinka, skiriant asmeninį dėmesį kiekvienam dalyviui. Neuroedukacija remiasi neurobiologo Giacomo Rizzolatti teorija apie veidrodinius neuronus ir naujausiais tyrimais, kad žmogaus psichika yra labili bei paslanki.